نمره من به فیلم:80
خیلی خوب به تصویر کشیده بود قضاوت های اشتباه و شایعه پراکنی که مثلا چطور جملات مربوط به گفته های پشت سر احمدرضا تغییر پیدا میکرد یا برداشت از یک جمله.
و یا اثر تخریبگری که حتی یک جمله می تواند داشته باشد.
عدم کنترل خشم در این فیلم کاملا مشهود به نظر می رسد مثلا پروانه با شنیدن یک جمله از زن منصور خیلی سریع خشمگین می شود و دست به عملی می زند که کلی پیامد های بد را برایش به همراه می آورد به نظر من قبل از هر چیزی پروانه باید با شوهرش احمد رضا در این رابطه حرف می زد ان هم به صورت مسالمت امیز نه با خشمگینی و برچسب زدن یا قضا ت کردن بی مورد. و جالب اینجلست که احمد رضا از خودش دفاع انچنانی نمی کرد و این عدم اعتماد بین خود و همسرش تا حدودی دیده می شود که این بی اعتمادی از نظر من به دلیل اینکه زن احمد رضا در حریم خصوصی شوهرش ورود میکرد و مرز بین زن و شوهری را رعایت نمیکرد پیش آمده بود  و احمدرضا خیلی قشنگ گفت مگر من توی کار تو سرک می کشم که چیکار می کنی و.

ادامه مطلب

معرفی هفت فیلم ایرانی توسط زهراکاظمی

تحلیل فیلم سنتوری از دیدگاه باقرشاهپیری

فیلم ازتهران تابهشت معرفی شده توسط حسین فرهادی

بررسی فیلم آباجان توسط باقرشاهپیری

تحلیل فیلم ااآاادت_نمیکنم از دیدگاه من...بررسی کننده باقرشاهپیری

فیلم "سیزده"

بررسی فیلم ماحی باقرشاهپیری

های ,یک ,زن ,احمد ,رضا ,جمله ,احمد رضا ,یک جمله ,در این ,می شود ,نظر من

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود فایل نمایندگی لمی گلاس 02133288705 - 02133288706 منتظر آشنا رشد کسب و کار با 7 تکنیک قدرتمند می نویسم... ستاره مووی شیرازِ چشمهات آژانس تبلیغاتی پرمون طرح درس وبحث سايت تفريحي|تظاهر|اس ام اس|فيلم|سريال|خنده