9⃣2⃣فیلم فروشنده(نشان دهنده ی یکی ازآسیبهای اجتماعی(روسپی گری)_تعرض به حریم خصوصی به چالش کشیدن رگ غیرت مردایرانی وبه دنبال آن کارآگاه بازی وانتقام وابهام بخشش بین زن وشوهر_سرخوردگی وازعرش به فرش کشیده شدن فردتعرض کننده وبخشندگی فردتعرض شده(غم انگیزترین قسمت فیلم)))من به این فیلم۶۰میدم

0⃣3⃣فیلم فصل نرگس(دراین فیلم داستان های زندگی چندقشرمختلف جامعه روبه تصویرمیکشه وبه هم پیوندمیده _پیام اصلی فیلم(چراتاهستیم شادوپرانرژی زندگی نکنیم؟چراتافرصت هست نبخشیم ومحبت نکنیم)ویک فرهنگسازی درموردزندگی وامید بخشیدن واهدای عضو.یه دیالوگ دوس داشتنی ک بین دوبازیگر ردوبدل میشه(چراخالکوبی کردی که الان نتونی قایمش کنی وخجالت میکشی؟.جواب:یعنی شماتوزندگیتون هیچ اشتباهی نکردین که نتونسته باشین پاکش کنین؟؟بقول خودمون سوالو باسوال جواب داد)من به این فیلم ۷۰میدم

ادامه مطلب

معرفی هفت فیلم ایرانی توسط زهراکاظمی

تحلیل فیلم سنتوری از دیدگاه باقرشاهپیری

فیلم ازتهران تابهشت معرفی شده توسط حسین فرهادی

بررسی فیلم آباجان توسط باقرشاهپیری

تحلیل فیلم ااآاادت_نمیکنم از دیدگاه من...بررسی کننده باقرشاهپیری

فیلم "سیزده"

بررسی فیلم ماحی باقرشاهپیری

فیلم ,فردتعرض ,زندگی ,جواب ,وبه ,دیالوگ ,به این ,من به ,دوس داشتنی ,داشتنی ک ,دیالوگ دوس

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

atishdownload dorin-mehran hala-harchi نوا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. takhfifhot tahsilico خورشید تاریکی تیک پاتوق پنجره باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی: راه راه